Asystent w Dziale Sztuki Dawnej

Muzeum Narodowe w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko

ASYSTENTA W DZIALE SZTUKI DAWNEJ

1. Wymagania:
-    wykształcenie wyższe magisterskie – historia sztuki
-    zainteresowania, ew. specjalizacja z dziedziny sztuki średniowiecznej lub  nowożytnej  obszaru środkowej lub północnej Europy, udokumentowana pracą magisterską, pracami seminaryjnymi bądź publikacjami
-    dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
-    praktyczna umiejętność obsługi programów biurowych (pakiet MS Office)
-    samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność
-    umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów

dodatkowo oceniane będą:
-    doświadczenie w pracy muzealnej
-    doświadczenie w pracach organizacyjnych i administracyjnych
-    doświadczenie w pracy w zespole
-    publikacje naukowe i popularno-naukowe
-    listy polecające z instytucji muzealnych i wystawienniczych
-    stypendia naukowe krajowe i zagraniczne, staż w instytucjach kultury

2. Zakres obowiązków:
-    udział w projektach naukowych i wystawienniczych (przede wszystkim w przygotowywaniu nowych stałych wystaw sztuki średniowiecznej i nowożytnej)
-    udział w opracowaniu aplikacji o grant UE na realizację nowych wystaw sztuki
średniowiecznej i nowożytnej
-    przygotowywanie opracowań na tematy zlecone przez przełożonych
-    przygotowywanie dokumentacji związanej z bieżącymi projektami
-    odpowiadanie na bieżącą korespondencję
3. Warunki pracy:
-    rodzaj umowy – umowa o pracę na czas określony, tj. na rok, z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony
-    wymiar czasu pracy – pełny etat
-    miejsce pracy – Dział Sztuki Dawnej MNS, ul. Staromłyńska 27, Szczecin

4. Wymagane dokumenty
-    cv
-    list motywacyjny

5. Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty prosimy przesłać na adres elektroniczny:

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów. Koszty dojazdu na rozmowę rekrutacyjną ponoszą kandydaci.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Podmiot udostępniający informacje: Muzeum Narodowe w Szczecinie
Utworzony: przez: Rafał Piątkowski
Opublikowany: przez: Rafał Piątkowski
Ostatnio aktualizowany: przez: Michał Dłużak
Identyfikator w systemie: 84
Kategoria: Ofarty pracy
Liczba wyświetleń: 2467

Historia zmian

Data: Powód: Autor:
środa, 18 czerwca 2014 12:28 Brak Rafał Piątkowski